Varyap Akropoli, Avrupa hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için doğuyor.

Avrupa'ya Açılan Kapı
Varyap Akropoli

Sizlere Avrupa’nın kapılarını ardına kadar açan Varyap Akropoli, 1850 m²’lik inşaat alanı ve 14 daire, 5 dublex’ten oluşan özel yaşam alanları ile Atina’nın yeni yaşam merkezi oluyor.


Avrupa’nın kalbi Atina’da, eşsiz Akropol manzarasına sahip, benzersiz lokasyonda yer alan, muhteşem bir eve sahip olmak hayal gibi değil mi?

Varyap Akropoli, Avrupa hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için doğuyor.

Atina’da hayata geçecek olan Varyap Akropoli, sahip olduğu sayısız ayrıcalığı ve dilerseniz dairenizi kiraya verme imkanını sizlere sunuyor.

 
Proje Tanıtım Filmi

Varyap Akropoli
Avrupa'da Yatırım Fırsatı

video-cover

Varyap ProjeleriVaryap değişimin öncüsü olarak Türkiye’de ses getiren pek çok projenin altına imza atmıştır.


01-varyap
02-varyap

Varyap değişimin öncüsü olarak Türkiye’de ses getiren pek çok projenin altına imza atmıştır.

Yenilikçi ve insan odaklı yaklaşımının yanı sıra mimaride çığır açan tasarımlarıyla her Varyap projesi, başlı başına bir değer yaratmaktadır. Gerek son kullanıcıya gerekse yatırımcıya yönelik pek çok dev projede Varyap imzası vardır.

Varyap Meridian, Uphill Court, İstanbul Adalet Sarayı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Metropol İstanbul, Varyap Yalıkavak Residences, Hotel & Beach gibi önemli projelerin altından başarıyla kalkan Varyap, şimdi Varyap ayrıcalığını Akropoli ile Avrupa’ya taşımayı amaçlamaktadır.


Salfo & Associates SA, teknik danışmanlık hizmetleri alanında deneyimli profesyoneller tarafından 1994 yılında kurulmuştur.

Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, gerek kamu, gerekse özel sektör tarafından birçok karmaşık alt yapı projesinde çözüm ortağı olarak tercih edilmiştir.

Geçtiğimiz 10 yıl boyunca Kıbrıs, Orta Doğu ve Doğu Avrupa’da kurduğu şubeler ile uluslararası varlığını güçlendirmiştir. 2010 yılından itibaren, Thymio Papayannis & Associates şirketi ile ortaklık kurarak mimari tasarım ve planlama yeteneklerini güçlendirmiştir.

2017 yılında, Varyap İnşaat ile Atina’daki ilk ortak projeleri olan Varyap Akropoli’yi hayata geçirmektedirler.